Kdo jsme? Čím se zabýváme?

Zabýváme se profesionální péčí o dřeviny od roku 1998 a děláme to s chutí. Naší prioritou je Vaše spokojenost a odborně provedená práce.

Cílem naší práce jsou vitální, bezpečné a esteticky hodnotné stromy v krajině. K návrhu a realizaci zásahů přistupujeme s perspektivou dosažení dlouhodobého efektu. Vždy respektujeme přírodní zákonitosti a fyziologické procesy.

Protože naše práce je často vysoce riziková, vždy dbáme na bezpečnost nás i našeho okolí. Proto používáme kvalitní vybavení a dodržujeme předepsané postupy. Při realizaci zakázek preferujeme osobní přístup a vysokou pečlivost.

Naší předností je profesionalita, dlouholeté zkušenosti v oboru, soustavné vzdělávání a využívání nejmodernějších poznatků a technologií v praxi.

 

Náš tým:

 

Ing. Tomáš Minx, Ph.D.

Vystudovaný lesní inženýr na LDF MZLU v Brně, doktorát z hospodářské úpravy lesů. Původně lesník tělem i duší, dnes lesník, dendrolog, krajinný ekolog a stromolezec. Ošetřování stromů provádí od roku 1998 a za tu dobu nasbíral spoustu zkušeností a poznatků, které využívá ve své práci.

Lukáš Polívka

Po stromech leze od roku 2007. Jeho specialitou je ošetřování mohutných starých stromů.

Dalibor Pulec

Pro Arbo-les pracuje od roku 2011, ale zkušenosti, zejména s rizikovým kácením, sbírá již více než 10 let. 

 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.